Muži
Zápasy
SOUPISKA
STATISTIKY
Mládež
Žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Kalendář
Sociální sítě
Aktuality
Archív zápasů
Aktuality
O klubu
O klubu
Podpora klubu
Historie klubu
Sponzoři
Kontakty
Zprávy z našeho týmu
Mladší přípravka
Mužstvo mladší přípravky aktuálně působí v ostravské Městské soutěži.
z
Kalendář
TabulkA
SOUPISKA
Zápasy
STATISTIKY
další zápasy
Řepiště – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
15:30
15.05.2024
Šenov – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
16:30
21.05.2024
TJ Sokol Koblov – Krásné Pole
Mladší přípravka
16:00
29.05.2024
Rychvald – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
16:30
05.06.2024
TJ Sokol Koblov – Michalkovice
Mladší přípravka
16:00
12.06.2024
Stalo se
odehrané zápasy
Heřmanice – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
29:6
06.05.2024
TJ Sokol Koblov – Václavovice
Mladší přípravka
16:10
01.05.2024
TJ Sokol Koblov – Svinov “B”
Mladší přípravka
16:10
24.04.2024
TJ Sokol Koblov – Baník dívky
Mladší přípravka
15:15
17.04.2024
Hrabová – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
12:17
11.04.2024
Lhotka – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
15:5
05.04.2024
Michálkovice – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
13:7
01.11.2023
TJ Sokol Koblov – Řepiště
Mladší přípravka
10:15
24.10.2023
TJ Sokol Koblovn – Rychvald
Mladší přípravka
12:15
17.10.2023
Krásné Pole – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
10:14
09.10.2023
TJ Sokol Koblov – Šenov
Mladší přípravka
7:11
03.10.2023
Václavovice – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
24:3
28.09.2023
TJ Sokol Koblov – Lhotka
Mladší přípravka
10:12
19.09.2023
Baník dívky – TJ Sokol Koblov
Mladší přípravka
18:14
14.09.2023
TJ Sokol Koblov – Hrabová
Mladší přípravka
9:5
05.09.2023
Svinov “B” – Sokol Koblov
Mladší přípravka
11:11
28.08.2023
TJ Sokol Koblov – Heřmanice
Mladší přípravka
9:9
22.08.2023
Koblov – Lhotka
Hřiště TJ Koblov
Mladší přípravka
12:12
09.05.2023
Michálkovice – Koblov
Mladší přípravka
3:12
19.04.2023
Koblov – FCB
Hřiště TJ Koblov
Mladší přípravka
6:19
11.04.2023
Lhotka U9 – TJ Sokol Koblov U9
Mladší přípravka
10:11 (5:6)
28.10.2022
TJ Sokol Koblov U9 – Rychvald U9
Mladší přípravka
12:25 (3:11)
18.10.2022
Hlučín “B” U9 – TJ Sokol Koblov U9
Mladší přípravka
7:14 (3:5)
12.10.2022
TJ Sokol Koblov U9 – Michálkovice U9
Mladší přípravka
25:3
20.09.2022
TJ Sokol Koblov U9 – Heřmanice “A” U9
Mladší přípravka
18:23
06.09.2022
Poruba “B” U9 – TJ Sokol Koblov U9
Poruba
Mladší přípravka
20:17
29.08.2022
TJ Sokol Koblov U9 – Klimkovice U9
Mladší přípravka
27:9
23.08.2022
Mladší přípravka
soupiska
Adam Hlaváček
brankář
Filip Dušek
obránce
Viktor Inge
obránce
Tomáš Luptak
obránce
Rostislav Dušek
útočník
Tobiáš Schwarz
útočník
Aleš Zlamšidlo
útočník
realizační tým
Patrik Tkačík
Trenér
Nejlepší střelci
TABULKA
generální partNer
partNeři
Dotace poskytnuté v roce 2023
Podpora mimoškolních aktivit dětí ze Slezké
O klubu
Kalendář
Kontakty
Powered by
Web4sport
Copyright
K-system
2023